Život naživo | Rádio Vlna

Život naživo | Rádio Vlna

Autor: Radio Vlna
Petra Podkonická a jej hostia - odborníci aj celebrity. Tradičné či netradičné rozhovory o bežnom živote a udalostiach, ktorými práve žijeme. Témy vážne i veselé, ktoré sa dotýkajú každého z nás. Lebo taký je život..

Podcast Život naživo | Rádio Vlna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (25 epizód)

  
13.01.2021

Viem byť tvrdohlavá!

Málokto sa v šoubiznise môže pochváliť 50 ročnou hudobnou kariérou. Spevácka diva Helena Vondráčková má stále dosť chuti, energie, aj inšpirácie do práce, a tak vydala nový album Tvrdohlavá. Petre Podkonickej v podcaste Život naživo prezradila aj to, či má strach z pandémie a ako to už býva, keď sa...
  
28.10.2020

Beáta Dubasová: Volajú ma hygienička!

Speváčka Beáta Dubasová o svojej novej výberovke najväčších hitov, ale aj o tom, aká je keď zhasnú svetlá reflektorov.  
  
14.10.2020

Každý deň nás niečo učí

Známy neuropsychológ o súčasnej koronakríze: Dá sa byť v pohode. Dávajte si pozor, aké informácie prijímate
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.