Organizátorka akcií pre single ľudí Diana Fabiánová: Veľa single ľudí je spokojných. Povedia, že radšej byť sám, ako v zlej spol

Organizátorka akcií pre single ľudí Diana Fabiánová: Veľa single ľudí je spokojných. Povedia, že radšej byť sám, ako v zlej spol

17.06.2021
Diana Fabiánová roky dáva dokopy single ľudí a organizuje pre nich zoznamovacie akcie. Rovnako je súčasťou úspešného televízneho projektu, v ktorom sa páry vidia prvý krát pred oltárom. Tvrdí, že láske treba dať šancu v akomkoľvek veku. Prečo dnes žije toľko ľudí single? Vieme ešte flirtovať? Odpustiť vo vzťahu neveru? Pozýva na rande žena alebo muž? Aj to prezradila skúsená "dohadzovačka" Petre Podkonickej. 

Podcast Život naživo | Rádio Vlna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Radio Vlna
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.