Dalibor Janda po náročnej operácii: Bagatelizoval som to. Dávajte si pozor na vysoký cholesterol. Nikdy neviete, kedy to môže pr

Dalibor Janda po náročnej operácii: Bagatelizoval som to. Dávajte si pozor na vysoký cholesterol. Nikdy neviete, kedy to môže pr

08.04.2021
Doma má troch zlatých slávikov a tvrdí, že Gotta by bez slovenských fanúšikov neporazil. Tých vystrašil, keď pred pár mesiacmi doslova ušiel hrobárovi z lopaty. Spevák Dalibor Janda prezradil, ako pri vedomí sledoval vlastnú operáciu srdcovej tepny, čo je pravdy na tom, že po náročnom zákroku stratil pamäť a aj to, na čom kvôli korone prerobil takmer pol milióna českých korún. 

Podcast Život naživo | Rádio Vlna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Radio Vlna
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.