Rozmlátil niekoľko gitár, no dnes tvrdí: "Som ďaleko zodpovednejší." Rocker Maťo Ďurinda z Tublatanky.

Rozmlátil niekoľko gitár, no dnes tvrdí: "Som ďaleko zodpovednejší." Rocker Maťo Ďurinda z Tublatanky.

30.12.2020
Legendárna skupina Tublatanka vydáva najnovšie na vynile jedinečný dvojalbum Najlepšie roky. Líder kapely Maťo Ďurinda si v podcaste Život naživo zaspomínal na svoj prvý honorár aj na časy, keď na pódiu rozbíjal gitary. Prezradil aj to, ako ho zmenila rodina, čo si myslí o dnešných pesničkách a či neuvažoval o kariére v politike. 

Podcast Život naživo | Rádio Vlna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Radio Vlna
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.