O Podmaze

Podmaz je miesto, kde nájdeš svoje obľúbené slovenské a české podcasty a objavíš mnoho ďalších, o ktorých si doteraz možno ani nepočul.

Podmaz.sk sme vytvorili preto, aby sme ti umožnili jednoducho a bezplatne objavovať nové podcasty, vytvárať si vlastné playlisty, vyhľadávať podľa kategórií a sledovať obľúbených slovenských, aj českých autorov. Aby sme však toto všetko mohli robiť bezodplatne, potrebujeme príjem z reklamy.

Veríme, že ako poslucháčovi ti výmenou za to ponúkneme výbornú službu a ako autorovi ti zas pomôžeme zvýšiť tvoju počúvanosť.

Ak si tu nenašiel svoj podcast, alebo chceš získať úplnú kontrolu nad svojim profilom napíš nám. Zaradíme ho do zoznamu a tebe budú pribúdať poslucháči aj vďaka Podmazu.

Tvoj Podmaz, najväčší portál slovenských a českých podcastov.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.