Vyrobil kabelku pre slovenskú prezidentku! Bastien Boisanfray s manželkou sa na Slovensku venujú tradičnému francúzskemu remeslu

Vyrobil kabelku pre slovenskú prezidentku! Bastien Boisanfray s manželkou sa na Slovensku venujú tradičnému francúzskemu remeslu

20.05.2021
Brašnársky ateliér zdedil po svojom otcovi, ktorý pochádzal z francúzskej Normandie. Bastien Boinsafray sa rozhodol zostať verný rodinnej tradícii a tak sa z neho stal brašnár. Spolu s manželkou si na Slovensku založili vlastnú značku, pod ktorou vyrábajú kožené kabelky, cestovné tašky či peňaženky. Ich produkty dýchajú tradičným remeslom a poctivou ručnou prácou. Dá sa však aj dnešnej dobe remeslom uživiť? Aj o tom, ako vznikala kabelka pre slovenskú prezidentku Zuzanu Čaputovú, ktorú mala počas inaugurácie. 

Podcast Život naživo | Rádio Vlna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Radio Vlna
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.