Gynekológ Martin Petrenko: Ak to pôjde takto ďalej, väčšina detí bude počatých asistovanou reprodukciou.

Gynekológ Martin Petrenko: Ak to pôjde takto ďalej, väčšina detí bude počatých asistovanou reprodukciou.

24.03.2021
Aj pod dohľadom gynekológa Martina Petrenka prišlo v roku 1991 na svet prvé slovenské dieťa zo skúmavky. Dnes zásluhou asistovanej reprodukcie žije na svete historicky najviac dvojičiek.  Prečo majú problémy s plodnosťou už aj muži, kedy uvažovať o asistovanej reprodukcii a prečo mladých ľudí nebaví intímny život. Vypočujte si uznávaného odborníka na asistovanú reprodukciu Martina Petrenka v rozhovore s Petrou Podkonickou. 

Podcast Život naživo | Rádio Vlna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Radio Vlna
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.