Mimo Hry

Mimo Hry

Autor: Mimo Hry
Všetky aktuálne informácie zo sveta športu a zaujímaví hostia, to je podcast mimo hry.

Podcast Mimo Hry je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (4 epizódy)

35:25
  
05.03.2021

Znovuzrodenie Chelsea Londýn, budeme svedkami ďalšieho obratu Barcelony ?

V dnešnej epizóde sme sa pozreli na formu Chelsea Londýn v Premier League a zároveň na famózneho Lorda Girouda proti Atléticu Madrid. Podarí sa RB Lipsku predbehnúť Bayern a vyhrať nemeckú Bundesligu ? İlkay Gündoğan predbehol v počte gólov aj mená ako Mahrez, Sterling, Agüero a tak tiahne City za t...
42:57
  
26.02.2021

Neforma Slovana a prekvapivý začiatok NHL

V prvej epizóde  podcastu Mimo Hry sme sa pozreli na nie veľmi vydarené obdobie Slovanu Bratislava, Nečakaný vyhadzov v HC Košice a nemohli si ani zabudnúť na formu Los Angeles Kings v NHL ako aj prekvapivé bodovanie nováčikov. 
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.