Znovuzrodenie Chelsea Londýn, budeme svedkami ďalšieho obratu Barcelony ?
35:25
Podcast: Mimo Hry

Znovuzrodenie Chelsea Londýn, budeme svedkami ďalšieho obratu Barcelony ?

05.03.2021

V dnešnej epizóde sme sa pozreli na formu Chelsea Londýn v Premier League a zároveň na famózneho Lorda Girouda proti Atléticu Madrid. Podarí sa RB Lipsku predbehnúť Bayern a vyhrať nemeckú Bundesligu ? İlkay Gündoğan predbehol v počte gólov aj mená ako Mahrez, Sterling, Agüero a tak tiahne City za titulom v Premier League. Taktiež sme rozobrali aj aktuálnu formu kladivárov a mnoho ďalších tém, ktoré si môžete vypočuť v aktuálnom diele podcastu Mimo Hry.

Podcast Mimo Hry je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Mimo Hry
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.