Neforma Slovana a prekvapivý začiatok NHL
42:57
Podcast: Mimo Hry

Neforma Slovana a prekvapivý začiatok NHL

26.02.2021

V prvej epizóde  podcastu Mimo Hry sme sa pozreli na nie veľmi vydarené obdobie Slovanu Bratislava, Nečakaný vyhadzov v HC Košice a nemohli si ani zabudnúť na formu Los Angeles Kings v NHL ako aj prekvapivé bodovanie nováčikov. 

Podcast Mimo Hry je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Mimo Hry
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.