Šimon Nemec: ‚‚S najväčšou pravdepodobnosťou, by som mal ešte jednu sezónu ostať v Nitre."
17:05
Podcast: Mimo Hry

Šimon Nemec: ‚‚S najväčšou pravdepodobnosťou, by som mal ešte jednu sezónu ostať v Nitre."

15.03.2021

Našim prvým hosťom bol 17 ročný obranca HK Nitra Šimon Nemec. Prezradil nám, ako si spomína na svoje hokejové začiatky, či si v šatni vyká s Branislavom Mezeiom, ktorý útočník sa mu najťažšie bráni v Tipos Extralige a mnoho ďalšieho. 

Podcast Mimo Hry je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Mimo Hry
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.