Nemohúcnosť Buffala, rekordy lámajúci Alexander Ovečkin a zahanbujúci debakel Flyers
35:46
Podcast: Mimo Hry

Nemohúcnosť Buffala, rekordy lámajúci Alexander Ovečkin a zahanbujúci debakel Flyers

20.03.2021

V dnešnom diely sme sa pozreli ako na dianie na slovenských klziskách tak aj na zámorskú NHL. Podarí sa Buffalu po vyhadzove trénera nakopnúť k lepším výkonom a odlepiť sa z dna tabuľky ? Dokáže Ovečkin prekonať Weyna Gretzkyeho ? Mladé nádeje Anaheimu Ducks s prvými zásahmi v NHL a mnoho ďalšieho sa dozviete v štvrtej časti podcastu Mimo Hry.

Podcast Mimo Hry je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Mimo Hry
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.