Tlak Cast

Tlak Cast

Autor: Red Bull
Lifestyle podcast Yanka Krala, je zameraný na rozhovory s hosťami. Každý hosť pochádza z úplne iného sveta, spájajú ich však rôzne záľuby, umenie, kultúra a neposlednom rade aj ich spoločné priateľstvo. Nemenej dôležitou postavou Tlak Castu je Yanková asistentka Spinka (ktorá nespinká). Spinka prináša do podcastu nie len množstvo faktov, ale s radosťou “skáče” Yankovi do reči a dopĺňa každú epizódu o úsmevné zaujímavosti.

Podcast Tlak Cast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (8 epizód)

26:34
  
12.11.2020

S fotografom Lousym Auberom, ktorý vyfarbil hotel Kyjev

Lousy je pre väčšinu známy ako úspešný slovenský fotograf. Okrem fotenia sa však venuje rôznym umeleckým projektom. Podieľal sa na tvorbe niekoľkých inštalácií, videoklipov, live-actov či najväčšieho muralu na Slovensku - Hotel Kyjev. Toto dielo je skutočnou dominantou centra Bratislavy a vidno ho t...
15:59
  
15.10.2020

Aké má Lasky z Pary spomienky na telocvik na základke?

V štvrtom diely vyspovedá Spinka speváka známej slovenskej kapely Para, Laskyho. Tentokrát bude témou šport, futbal, účasť na futbalových turnajoch. Frajerom na záver bude tento krát DJ a producent Jimmy Pé. Pripravil si pre nás príbeh v znení atraktívneho prízvuku jeho rodného kraja - Záhorie.
17:22
  
01.10.2020

Tlak Cast s Šajmom

Hosťom tretieho dielu Tlak Castu bude tentokrát moderátor, “rapper” a známa bratislavská postavička menom Šajmo, ktorého Yanko považuje za reprezentanta mladšej generácie, no jeho všeobecný prehľad siaha napríklad aj do “roots” hip hopu, či iných tém, ktoré “mládeži” až tak známe nie sú. Šajmo je ča...
15:07
  
17.09.2020

Tlak Cast s Glebom

V druhom diely sa Yanko a Spinka venujú hudobným "šmakocinkám" z 90-tych rokov a podebatujú s Glebom na tému hudby, koncertov, jedla a ružinovského hoodu #žeremepumpovejedlo.
09:13
  
18.08.2020

Tlak Cast s Ventolínom

V pilotnom diely Tlak Castu narazí Yanko na zvláštnu bytosť, ktorá si hovorí Spinka (ktorá nespinká). Už na úvod Spinka presvedčí Yanka svojimi nespochybniteľnými schopnosťami a všetko nasvedčuje tomu, že spolu budú tvoriť skvelý team. Dôkazom toho je ich spoločný rozhovor s českým spevákom a produc...
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.