Tlak Cast s Šajmom
17:22
Podcast: Tlak Cast

Tlak Cast s Šajmom

01.10.2020
Hosťom tretieho dielu Tlak Castu bude tentokrát moderátor, “rapper” a známa bratislavská postavička menom Šajmo, ktorého Yanko považuje za reprezentanta mladšej generácie, no jeho všeobecný prehľad siaha napríklad aj do “roots” hip hopu, či iných tém, ktoré “mládeži” až tak známe nie sú. Šajmo je často v uliciach, kde spovedá ako mladých, tak aj starších ľudí a
to je práve dôvod, prečo sa Yanko so Spinkou rozhodli spovedať hosťa na tému generačné rozdiely.

Podcast Tlak Cast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Red Bull
Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.