S tanečníkom a renesančným človekom Lacim Strike-om o fotke a vysnívanej vernisáži 📸
21:47
Podcast: Tlak Cast

S tanečníkom a renesančným človekom Lacim Strike-om o fotke a vysnívanej vernisáži 📸

29.10.2020
Tentokrát je hosťom známy slovenský street-danceový tanečník Laci Strike. V roku 2003 založil tanečnú školu Street Dance Academy, ktorá funguje dodnes a Laci je samozrejme stále tanečne aktívny. Nakoľko už dávno svoje najobľúbenejšie hobby premenil na prácu, rád sa odreaguje napríklad DJingom, jogou ale taktiež fotografiou, ktorá bude nosnou témou tohto dielu.

Podcast Tlak Cast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Red Bull
Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.