Aké má Lasky z Pary spomienky na telocvik na základke?
15:59
Podcast: Tlak Cast

Aké má Lasky z Pary spomienky na telocvik na základke?

15.10.2020
V štvrtom diely vyspovedá Spinka speváka známej slovenskej kapely Para, Laskyho. Tentokrát bude témou šport, futbal, účasť na futbalových turnajoch. Frajerom na záver bude tento krát DJ a producent Jimmy Pé. Pripravil si pre nás príbeh v znení atraktívneho prízvuku jeho rodného kraja - Záhorie.

Podcast Tlak Cast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Red Bull
Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.