Ruka Hore Podcast

Ruka Hore Podcast

Autor: RukaHore
Hip Hop Reality, News Talk a mnoho iného

Podcast Ruka Hore Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (4 epizódy)

19:21
  
25.03.2019

ROZHOVOR: Martin Kráľ (aj) o pripravovanom albume

A je to tu! Tvoj obľúbený hudobný web ti konečne prináša niečo, vďaka čomu nebudeš musieť pri šoférovaní čumieť do mobilu, aby si si prečítal niečo o svojom miláčikovi. Budeme ti totiž každú nedeľu prinášať PODCASTY s obľúbenými interpretmi. Dnes som si na mušku zobrala Martina Kráľa-pianistu a skla...
01:27:04
  
17.12.2018

Hip Hop Reality #74 - DMS (Prepáčte)

#74 diel HipHopReality s Osťom- Trochu inteligentno?!-tupého humoru od DMS, popri ktorom sa dozvieš aj čo to o ich novom albume "Prepáčte". Sleduj taktiež na RukaHore youtube: https://www.youtube.com/watch?v=zijHOIoOA7w.
02:04:36
  
06.12.2018

Hip Hop Reality #73 - Majk Spirit (Nie som tu náhodou)

#73 diel HipHopReality s Osťom- tentokrát vyspovedal Majka Spirita pri príležitosti vydania jeho tretieho sólo albumu "Nie som tu náhodou". Sleduj taktiež na RukaHore youtube: https://www.youtube.com/watch?v=zijHOIoOA7w. #RukaHore #HHR #HipHopReality #MajkSpirit #Osťo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.