Hip Hop Reality #74 - DMS (Prepáčte)
01:27:04

Hip Hop Reality #74 - DMS (Prepáčte)

17.12.2018

#74 diel HipHopReality s Osťom- Trochu inteligentno?!-tupého humoru od DMS, popri ktorom sa dozvieš aj čo to o ich novom albume "Prepáčte". Sleduj taktiež na RukaHore youtube: https://www.youtube.com/watch?v=zijHOIoOA7w.

Podcast Ruka Hore Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RukaHore
Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.