Hip Hop Reality #73 - Majk Spirit (Nie som tu náhodou)
02:04:36

Hip Hop Reality #73 - Majk Spirit (Nie som tu náhodou)

06.12.2018

#73 diel HipHopReality s Osťom- tentokrát vyspovedal Majka Spirita pri príležitosti vydania jeho tretieho sólo albumu "Nie som tu náhodou". Sleduj taktiež na RukaHore youtube: https://www.youtube.com/watch?v=zijHOIoOA7w. #RukaHore #HHR #HipHopReality #MajkSpirit #Osťo

Podcast Ruka Hore Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RukaHore
Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.