BRANDSTORMING

BRANDSTORMING

Prinášame inšpiratívne rozhovory o marketingu, médiách, predajných stratégiách, z prostredia kreatívnej tvorby aj produkcie. O čom je marketing v jednotlivých segmentoch podnikania? Aké nástroje či komunikačné stratégie fungujú alebo naopak nefungujú? A kto sú ti ľudia, ktorí to celé vymýšľajú? Sú to naši hostia, ktorí majú čo povedať. Takých čo poznáme aj takých čo chceme spoznať. Inšpirujte sa s nami. My sme Šuty a Lenka.

Podcast BRANDSTORMING je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (6 epizód)

41:42
  
27.10.2021

#4 Martin Klementis - Grafik a učiteľ na vysokej škole

Klemo je úspešný grafik, ale hlavne skvelý učiteľ a stále vysmiaty týpek. Študenti ho zbozňujú a vy budete tiež. Tvrdí, že vysoká škola je dobrý základ na budovanie vzťahov do praxe. Že ženský cit pre grafiku je iný, ako mužský. Dozviete sa, či ešte ťahá nočné a ktoré z jeho troch detí rado kreslí.
01:05:32
  
16.09.2021

#3 Martin Knut - Riaditeľ Ligy za duševné zdravie

Sám hovorí: „k reklame ma priviedol krátky myšlienkový skrat. Na rok si odskočím do reklamy a zarobím si". V reklame sa mu zapáčilo a z úspešného maliara sa Martin Knut pomaly prešplhal od art directora až k majiteľovi nadnárodnej spoločnosti Publicis Knut, ktorá zažívala slávu v 90. rokoch.  M...
44:10
  
29.08.2021

#2 Lenka Bóna - Copywriterka a ideamakerka

Napísala množstvo reklamných aj nereklamných textov, postov, článkov, zopár scenárov, vytvorila kopu kreatívnych riešení, komunikačných nápadov a veľa pekných vecí. Aj preto má niekoľko ocenení a je členkou prezídia prestížneho klubu tvorivých pracovníkov Art Directors Club Slovensko.
45:35
  
13.07.2021

#1 Peter Janovský - Marketingový riaditeľ SZĽH

Začínal ako redaktor komerčného rádia následne  jeho kariérne kroky viedli do prostredia reklamných agentúr kde pracoval na pozícii Account Managera a Account Directora. Pôsobil v agentúrach Lazar – Klostermann, VACULIK advertising  aMayer McCan Erickson. Jeho kariéra a skúsenosti neskôr r...
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.