(Z)dravo

(Z)dravo

Rýchla doba a obrovské množstvo informácii na každom rohu? Vypočujte si názory lekárov a expertov na tie najžiadanejšie témy. Moderuje Jana Pazderová. Odborníkov a ich overené informácie Vám prináša Zerex, silnejší základ pre vaše zdravšie ja. Podcast (z)Dravo nájdete na Spotify, Apple Podcasts alebo hocikde, kde počúvate vaše obľúbené podcasty.

Podcast (Z)dravo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (50 epizód)

20:12
  
05.11.2021

Najčastejšie ženské trápenia, PMS a iní strašiaci. Hosť: MUDr. Hana Habánová

Tak tento podcast je vysoko intímny a určený najmä ženám. Páni, nemusíte vypnúť, môžete sa nás skúsiť pochopiť, ale preberieme tu témy, ktoré sa jednoducho týkajú len žien a povieme si aj o vážnych témach akou je rakovina. Posvietime si aj na strašiaka koniec koncov najmä chlapov – PMSku. Poradí nám...
24:40
  
08.10.2021

Zvýšený cholesterol nemusí byť hneď strašiakom. Hosť: MUDr. Boris Bajer

Cholesterol - jedna z najťažších tém. Pretože sa dozvieme napríklad aj to, že zvýšený cholesterol neznamená hneď niečo zlé, môže to byť aj opačne. Na otázky odpovie doktor, Boris Bajer, ktorý študoval na Lekárskej fakulte na Univerzite Komenského v Bratislave, a 6 rokov študoval aj PhD na SAV. Venov...
23:42
  
24.09.2021

Pozitívne starnutie. Hosť: Zuzana Líšková

Stárneme a je na nás, ako k tomu faktu pristúpime. Odborníčka na zdravú výživu, Zuzana Líšková nám v novej epizóde podcastu (Z)dravo s názvom Pozitívne starnutie prezradila, prečo je dobré zmeniť niektoré rituály už dnes, aby ten zajtrajšok raz nastal...
24:53
  
23.07.2021

Zdravé srdce = zdravý život. Hosť: MUDr. Boris Bajer, PhD.

Ako je na tom vaše srdce? Možno patríte do skupiny ľudí, ktorí si pred pár rokmi odmerali tlak, upravili životný štýl a odvtedy sa o seba vzorne starajú. Alebo ste jedným z tých, ktorí si hovoria "mňa sa to netýka"? Krvný tlak však nie je len o veku, ale aj o tom, ako žijete.
25:45
  
09.07.2021

Chceme byť traja! Čo teraz? Hosť: MUDr. Hana Habánová, PhD.

Mnohé páry dnes túžia po bábätku - a nájdu sa aj takí, ktorí sú presvedčení, že výsledkom manželstva má byť potomstvo. Ale nie vždy to ide hneď na prvý raz. A niekedy ani “do roka a do dňa”. Čo môže pomôcť k otehotneniu a ktoré faktory ho ovplyvňujú?
25:17
  
24.06.2021

Spánok ako liek. Hosť: MUDr. Boris Bajer, PhD.

Spánku venujeme v priemere až 23 rokov z nášho života. Prečo je tak dôležitý a ako telo pracuje, keď nespíte dostatočne dlho? Doktor Boris Bajer vám rozdá rady, ako zlepšiť kvalitu spánku a zrýchliť zaspávanie.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.