V čom spočíva čaro pilatesu? Hosť: Zora Kondé
19:46
Podcast: (Z)dravo

V čom spočíva čaro pilatesu? Hosť: Zora Kondé

21.05.2021
Mnohí ho berieme ako “ženské cvičenie”. Ale nemusí to tak byť! Zora Kondé nám vysvetlila, že pilates je vhodný naozaj pre každého, dokonca aj pre tých, čo nikdy predtým neholdovali cvičeniu. Čomu pilates vďačí za svoju popularitu?

Podcast (Z)dravo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.