PREBIJEM SA!

PREBIJEM SA!

,, Raz mi blízky priteľ povedal kľúčovú myšlienku. Každý z nás je Štefánikom svojho osudu. A preto, k sebe do štúdia pozývam osobnosti, ktoré sa inšpirovali myšlienakmi a činmi Štefánika a túto inšpiráciu pretavili do aktivít, ktorými sa prebili do povedomia nás ostatných,”

Podcast PREBIJEM SA! je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (5 epizód)

40:35
  
pred 3 dňami

Matúš Valihora - Prebijem Sa!

Matúš je mužom faktov. Vedie Múzeum Dušana Jurkoviča, je mietsny historik, brezovský aktivista, šéfredaktor Brezovských noviniek, autorom knìh a príspevkov. Životopisy osobností s kopaničiarskeho kraja vám vysype z rukáva. Do povedomia nás brezovčanov sa však prebil ako človek, ktorému nieje jedn...
45:36
  
26.11.2021

Štefan Karak - Prebijem Sa!

Kryštálového páva získal niekoľko krát. Extrémne behy v horách patria medzi jeho chuťovky. Do povedomia inšpiratívnych ľudí sa však zapísal ako 70-tnik, ktorý chce zabehnúť legendu Ultrabežeckých tratí UTMB - beh okolo Mont Blanc Ak sa mu to podarí Štefan Karak sa tak stane po 6 rokoch prvým mužom v...
42:43
  
19.11.2021

Tomáš Masaryk - Prebijem Sa!

Po tragickej nehode sa druhý krát narodil. Ako 22 ročný profesionálny futbalista prišiel o cit v nohách. Dnes žije svoj druhý život. Do povedomia nás ostatných sa prebil ako úspešný obchodník, športovec a inšpiratívny rečník. Keď stretnete Tomáša Masaryka veľmi rýchlo zistíte, že cit pre život mu zo...
45:30
  
12.11.2021

Jozef Banáš - Prebijem Sa!

Byť básnikom mu bolo predurčené už v ranom detstve. Život ho však previedol inými cestami. Dnes už žije svoj sen. Byť spisovateľ! Podcast o celoživotnej túžbe, splnení sna, ale aj o vytrvalej disciplíne.
38:40
  
06.11.2021

Anton Siekel - Prebijem Sa!

Podcast o krásach Columbie, práci honorarneho konzula, význame športu na Slovensku, prípravách na olympiádu. Jednoducho Anton Siekel sa na dôchodok ani zďaleka nechystá.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.