Štefan Karak - Prebijem Sa!
45:36
Podcast: PREBIJEM SA!

Štefan Karak - Prebijem Sa!

26.11.2021
Kryštálového páva získal niekoľko krát. Extrémne behy v horách patria medzi jeho chuťovky. Do povedomia inšpiratívnych ľudí sa však zapísal ako 70-tnik, ktorý chce zabehnúť legendu Ultrabežeckých tratí UTMB - beh okolo Mont Blanc Ak sa mu to podarí Štefan Karak sa tak stane po 6 rokoch prvým mužom vo svojej kategórií na svete

Podcast PREBIJEM SA! je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.