Tomáš Masaryk - Prebijem Sa!
42:43
Podcast: PREBIJEM SA!

Tomáš Masaryk - Prebijem Sa!

19.11.2021
Po tragickej nehode sa druhý krát narodil. Ako 22 ročný profesionálny futbalista prišiel o cit v nohách. Dnes žije svoj druhý život. Do povedomia nás ostatných sa prebil ako úspešný obchodník, športovec a inšpiratívny rečník. Keď stretnete Tomáša Masaryka veľmi rýchlo zistíte, že cit pre život mu zostal.

Podcast PREBIJEM SA! je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.