Načo toto všetko?!

Načo toto všetko?!

Podcast o veciach každodenných trochu inak. Všetci bláznia z Vianoc? Ja nie. Silvester musí byť párty? Ja radšej sám doma. Predsavzatia? Ja nikdy, ale ak vy si dávate, pokojne mi všetok alkohol a sladkosti doneste. Lyžovačky? Radšej more. Chlap na materskej, žena živiteľka rodiny, rodina a deti? Ja ani jedno. Podobných príkladov ľudí, ktorí plávajú proti prúdu by sme našli dosť. Nie všetci o svojom životnom postoji hovoria nahlas. A tí, ktorí áno, budú hosťami našej talkshow. Teší sa na vás Michael Szatmary.

Podcast Načo toto všetko?! je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (6 epizód)

30:10
  
21.12.2020

04 - Lujza: Stala som sa ženou v domácnosti, je to peklo

Herečka a komička Lujza Garajová Schrameková v talkshow Miša Szatmaryho hovorí aj o tom, ako zvláda dlhé obodbie bez práce. Povie vám aj o tom, čo by robila, ak by sa už nemohla venovať svojmu pôvodnému povolaniu. A aj to, či by v tom bola dobrá. Príjemné počúvanie
27:46
  
30.11.2020

01 - Ady Hajdu: Žijeme strašne krátko, ale dlho budeme mŕtvi

Ady Hajdu vám porozpráva, ako trikrát skoro umrel, prečo mu manželka zakázala chodiť s bratom deň pred Vianocami na nákupy, ale aj prečo ho volajú Mesi s jedným S. Dozviete sa aj to, prečo už Ady nelyžuje, no napriek tomu sa lyžovačkám nevyhýba. Aj keď si občas povie: "Načo toto všetko?!"
00:43
  
25.11.2020

Načo toto všetko?! Už čoskoro!

Všetci bláznia z Vianoc? Ja nie. Párty na Silvestra? Ja ostanem radšej sám doma. Predsavzatia? Ja nikdy, ale ak si vy nejaké dávate, pokojne mi všetok alkohol a sladkosti doneste. Podobných príkladov ľudí, ktorí plávajú proti prúdu by sme našli dosť. Nie všetci o svojom životnom postoji hovoria nahl...
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.