03 - Miša Kapustin: Nový rok bol v Sovietskom zväze jediným nekomunistickým sviatkom
29:44

03 - Miša Kapustin: Nový rok bol v Sovietskom zväze jediným nekomunistickým sviatkom

14.12.2020
Rabín Miša Kapustin porozpráva o tom, prečo sa chce jeho sedemročný syn odsťahovať do vlastného domu aj o tom prečo je v Rusku najväčším sviatkom oslava Nového roku. Dozviete sa aj to, prečo kamaráti Miša Szatmaryho chodia čúrať do jeho mikrovlnky.

Podcast Načo toto všetko?! je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.