Načo toto všetko?! Už čoskoro!
00:43

Načo toto všetko?! Už čoskoro!

25.11.2020
Všetci bláznia z Vianoc? Ja nie. Párty na Silvestra? Ja ostanem radšej sám doma. Predsavzatia? Ja nikdy, ale ak si vy nejaké dávate, pokojne mi všetok alkohol a sladkosti doneste. Podobných príkladov ľudí, ktorí plávajú proti prúdu by sme našli dosť. Nie všetci o svojom životnom postoji hovoria nahlas. No tí, ktorí áno, budú hosťami našej talkshow. Teší sa na vás Michael Szatmary. [explicit]

Podcast Načo toto všetko?! je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.