Dvaja odvážne

Dvaja odvážne

Čím sa odlišujú vzťahy medzi heterosexuálmi a homosexuálmi? A odlišujú sa niečim vôbec? O tom, ale aj o všeličom inom sa porozprávame v podcaste “Dvaja odvážne”. @dvajaodvazne #dvajaodvazne

Podcast Dvaja odvážne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (8 epizód)

00:32:01
  
pred 22 hodinami

07: Dvaja odvážne o tom, ako to správne povedať

Použiť to správne slovo môže byť niekedy ťažšie, ako sa na prvý pohľad zdá. A to najmä vtedy, keď nechceme nikoho uraziť. Dnes si povieme, ako tieto nemiestne poznámky formulovať tak, aby si ich nikto nemohol zobrať osobne.
00:36:02
  
26.03.2021

06: Dvaja odvážne o prvých láskach

O prvých láskach sa najlepšie klebetí zabalený v deke s čajíkom. A presne takto sme naše prvé lasky prebrali my. Neformálne, so smiechom a pohodičkou v hlase. Tento diel nášho podcastu teda bude o "ten krát poprvé" zážitkoch.
00:50:05
  
12.03.2021

05: Dvaja odvážne o comingoutoch

Toooľko avizovaná časť je konečne tu! Ako vyzerá taký priemerný coming out a ako naňho pripraviť seba aj svoje okolie? Naviac odhalíme aj naše osobné skúsenosti.
00:33:25
  
12.02.2021

03: Dvaja odvážne o zviazanosti

Záhada, ktorá zaujíma ľudí už od nepamäti. Čo vlastne páry spája? Prečo niektoré vzťahy odolajú aj tým najväčším búrkam a iné odfúkne aj prievan z okna? O tom, čo nás s našimi partnermi - homosexuálmi či heterosexuámi drží pohromade, sa dozviete v tretej časti nášho podcastu.
00:22:26
  
08.02.2021

ŠPECIÁL: Dvaja odvážne o absolútne dobrej reklame

Nechceli sme nahrávať špeciály... A preto tu máme hneď prvý! Donútil nás k tomu rozruch na intetnetoch spôsobený reklamou z dielne Absolut vodky. A tak sme zozbierali pár našich, a keďže nie sme sebci, aj pár vašich postrehov a názorov.
00:28:45
  
29.01.2021

02: Dvaja odvážne o iniciátoroch

Legenda hovorí, že stále čaká. A čaká. A čaká... V druhej časti podcastu Dvaja odvážne vám povieme,ako byť správnym iniciátorom, ako sa chytajú Pokémoni a či je dobré ich zbierať.
00:19:10
  
28.01.2021

01: Dvaja odvážne o pilotovi

V našich myšlienkach sú piloti sexi stvorenia z iného vesmíru. Preto ich v prvej epizóde nášho podcastu nie len spomenieme, my dokonca túto časť po nich aj pomenujeme. Aj keď bude o niečom úplne inom, a teda o tom, ako sa dotýkať alebo nedotýkať na verejnosti a ako moc je pri tom správne slintať.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK