03: Dvaja odvážne o zviazanosti
33:25

03: Dvaja odvážne o zviazanosti

12.02.2021

Záhada, ktorá zaujíma ľudí už od nepamäti. Čo vlastne páry spája? Prečo niektoré vzťahy odolajú aj tým najväčším búrkam a iné odfúkne aj prievan z okna? O tom, čo nás s našimi partnermi - homosexuálmi či heterosexuámi drží pohromade, sa dozviete v tretej časti nášho podcastu.

Podcast Dvaja odvážne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Rodina a deti
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.