01: Dvaja odvážne o pilotovi
19:10

01: Dvaja odvážne o pilotovi

28.01.2021

V našich myšlienkach sú piloti sexi stvorenia z iného vesmíru. Preto ich v prvej epizóde nášho podcastu nie len spomenieme, my dokonca túto časť po nich aj pomenujeme. Aj keď bude o niečom úplne inom, a teda o tom, ako sa dotýkať alebo nedotýkať na verejnosti a ako moc je pri tom správne slintať.

Podcast Dvaja odvážne je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Rodina a deti
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.