AKO SA MÁŠ?

AKO SA MÁŠ?

Podcast o duševnom zdraví so Šarkanom. Ako sa máš? je možno najbanálnejšia otázka na svete. Možno je zároveň tá najdôležitejšia, ak sa ju pýtame úprimne, so záujmom. A presne takto sa bude pravidelne pýtať vás a svojho hosťa spriaznená duša Ligy za duševné zdravie - Peter "Šarkan" Novák. Vytvorme spolu komunitu, v ktorej pomôžeme ľuďom s problémami duševného zdravia žiť zmysluplné životy a tešiť sa zo zmysluplných vzťahov.

Podcast AKO SA MÁŠ? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (6 epizód)

46:48
  
14.07.2021

#6 Hosť psychológ z poradne pre LGBTI ľudí Andrej Kuruc

Ako sa správame k LGBTI ľuďom?  Šikana, posmešky, diskriminácia, ale aj násilie. Majú obavy z odsúdenia a hľadajú bezpečné prostredie. Zmeňme Slovensko na krajinu, v ktorej sa so všetkými zaobchádza rovnoprávne, bez ohľadu na to, kým sú, alebo koho milujú.
49:23
  
28.06.2021

#5 Hosť: psychologička Mária Vargová o téme násilí na deťoch

Psychologička Mária Vargová je riaditeľkou Národného koordinačného strediska pre riešenie problematiky násilia na deťoch. V podcaste sme sa s ňou rozprávali o tom, prečo je téma násila na deťoch v spoločnosti stále tabu a spájaná s mnohými mýtmi, ale aj o tom, prečo sa ľudia priklonia skôr k páchate...
01:06:41
  
26.05.2021

#3 Hosť: smútková poradkyňa Jana Pitková

Smútenie je jednou z veľkých tém života. Vytesnili sme ho na okraj, lebo smútok bolí. Učíme deti kde má byť ypsilon, ale nepripravujeme ich na to, ako narábať s vlastnými emóciami.
01:01:18
  
12.05.2021

#2 Hosť: detská psychiatrička Veronika Marcinčáková Husárová

Sú rodičia, ktorí nad tým, že ich dieťa má nejaké problémy mávnu rukou s tým, že ono z toho vyrastie, že to patrí k veku. Podľa odborníkov sú to ale časované bomby. Až polovicu psychických problémov si totiž dospelí prenesú z detstva.
01:02:38
  
26.04.2021

#1 Hosť: psychiater Pavel Černák

Psychiater a psychoterapeut so 40-ročnou praxou Pavel Černák stále verí, že doba v ktorej sa patologické stáva normálom je len krátkodobou epizódou.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK