#9 Hostka: psychiatrička Magdaléna Frecer - O poruchách príjmu potravy
50:00
Podcast: AKO SA MÁŠ?

#9 Hostka: psychiatrička Magdaléna Frecer - O poruchách príjmu potravy

14.09.2021
PPP. Skratka pre poruchy príjmu potravy. Multifaktoriálne ochorenie, ktoré je veľmi skúmané a má aj dostatok pozornosti. O to menej máme odborníkov, ktorí by ju vedeli liečiť. Psychiatrička a psychoteerapeutka Magda Frecer upozorňuje, že je to zákerné ochorenie, pretože sa s ním chorý dokáže stotožniť. Je desivé, že už 9 -10 ročné dievčatá vplyvom kultúrnych vplyvov môžu mať zvýšený stres viac z toho že priberú ako z toho, že im umrú rodičia.

Podcast AKO SA MÁŠ? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.