#10 Hostka: Alexandra Bražinová - Ako sme na tom s duševným zdravím?
47:34
Podcast: AKO SA MÁŠ?

#10 Hostka: Alexandra Bražinová - Ako sme na tom s duševným zdravím?

11.10.2021
Každý piaty Slovák priznáva stredne vážny až vážny úzkostný stav. Hrozí nám epidémia duševných porúch? Ako je na tom naše duševné zdravie po pandémii korona vírusu? A aká je budúcnosť liečby duševných porúch? O tom, aké výsledky nám vyšli v našom prieskume o duševnom zdraví Slovákov a čo sa s tým dá robiť, sa so Šarkanom porozprávala MUDr. Alexandra Bražinová.

Podcast AKO SA MÁŠ? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.