Na čo všetko je dobré železo? Hosť: Zora Kondé
17:03
Podcast: (Z)dravo

Na čo všetko je dobré železo? Hosť: Zora Kondé

22.01.2021
Železo. Na čo v našom tele vplýva a prečo je také dôležité? Aký má súvis vstrebávanie železa s konzumáciou kávy či červeného vína? Zora Kondé, špecialistka na zdravý životný štýl, vám okrem toho prezradí jednoduché recepty na jedlá s vysokým obsahom železa.

Podcast (Z)dravo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.