Voda, elixír života. Hosť: MUDr. Boris Bajer
18:02
Podcast: (Z)dravo

Voda, elixír života. Hosť: MUDr. Boris Bajer

01.04.2021
Pomáha pri chudnutí, športovom výkone, aj vitalite a energii. “Obyčajná voda”, ktorá je však absolútne kľúčová pri udržiavaní zdravia. Koľko vody by sme mali denne prijať? Ako alkohol a cigarety ovplyvňujú smäd?

Podcast (Z)dravo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.