Nie je depka ako depka. Hosť: Mgr. Martin Miller
31:07
Podcast: (Z)dravo

Nie je depka ako depka. Hosť: Mgr. Martin Miller

28.12.2020
Krátky smútok je normálna vec. Ale ten dlhodobý, sprevádzaný ešte zopár symptómami, môže naznačovať, že ide o niečo väčšie - o naozajstnú depresiu. A tá sa ťažko lieči. Kedy už ide o depresiu a ako ju riešiť?

Podcast (Z)dravo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.