Ako pribrať a a ako podporiť stravou váš tréning
46:14

Ako pribrať a a ako podporiť stravou váš tréning

14.04.2020

Nedarí sa vám pribrať? Neviete čo jesť pred tréningom aby vám nebolo zle? To sú hlavné témy dnešnej epizódy, Často sa venujeme vo výžive téme ako schudnúť, ale priberanie môže byť taktiež problematické.  Tu sú tipy pre vás ako pribrať. V tomto zázname z live streamu som spolu s Mgr. Vladimírom Balážom diskutoval na témy priberania, naberania svalovej hmoty a časovaní výživy. Na svoje si teda prídu hlavne tí aktívni z vás, ktorý by mohli pribrať, ale nejak sa im to nedarí. Viac informácii nájdete na stránke epizódy. www.danweiss.eu/ako-pribrať Skupinový koučing Online Dozviete sa: Aké dôležité je dať si proteín po tréningu a ako rýchlo? Sú raňajky pre športovcov dôležité? Chyby, ktoré ľudia s problémom s priberaním robia? Vladimírove štúdie mikrobiómu a aký vplyv má na našu váhu? Odporúčania pre priberanie. 

Podcast Zdravie, energia, výkon je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie, Kultúra, Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.