Otázky a Odpovede s Martinom Sárim o strave - existuje univerzálna diéta?
53:01

Otázky a Odpovede s Martinom Sárim o strave - existuje univerzálna diéta?

23.04.2020

Táto epizóda je záznam z IG online streamu, ktorú sme nahrali spolu s Martinom Sárim, ktorého môžete poznať ako trénera SRTG Bratislava. Stretnúť sa s ním môžete tiež v Health Gym a samozrejme na rôznych pretekoch. Dnešnou témou bola otázka, či existuje univerzálny spôsob stravovania. Mali by sme sa všetci stravovať rovnako, dodržiavať určité princípy, alebo každý úplne inak? - Existuje univerzálna diéta? - Prečo ľudia hľadajú rôzne spôsoby stravovania akými sú keto, vegan, paleo... 12:00 Aké sú spracované potraviny a treba sa im vyhýbať? 17:10 Vyvážená strava - trojpomer makronutrientov 21:30 Zelenina - prečo ju jesť, koľko jej jesť, ako jej jesť viacej Otázky a odpovede: 24:54 Otázka "Z koľkých vajec je ideálne robiť praženicu po tréningu?" - a či vôbec praženicu viac sme sa tejto otázke venovali v podcaste s Vladimírom Balážom 27:45 lepšie voľby ako praženica po tréningu 28:32 Otázka Omega 6 - "Kedy škodia a kedy už nie? Konkrétne z hľadiska zápalových procesov v tele." + suplementácia Omega 3 37:00 Pitný režim 38:10 Treba suplementovať vit. D? 41:30 Potravinové alergie a intolerancie testy 43:30 Zhrnutie 44:00 Aké benefity, ak vôbec nejaké má pasterizované mlieko 

Zbierka veganskych receptov a ďalšie materiály na stiahnutie zdarma nájdete na https://www.danweiss.eu/links

Online koučing: https://sk.danweiss.eu/transformacia/

Podcast Zdravie, energia, výkon je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie, Kultúra, Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.