Jakub Adamec - o tréningu, regenerácii a tréningovej filozofii
56:47

Jakub Adamec - o tréningu, regenerácii a tréningovej filozofii

06.06.2020

Dnes sme sa spojili s Jakubom Adamcom, ktorý je výborný OCR pretekár a programátor. S Jakubom sa vždy rád porozprávam na rôzne témy, pretože ho pokladám za veľmi uvedomelého a bystrého chalana s profesionálnym prístupom. Sami môžete počuť v jeho slovách pokoru a zdravý prístup k športu. Ako spomenul aj počas našeho rozhovoru, nejde o to sa tréningom ničiť, práve naopak. Tréning a pohyb by nás mal povzniesť a zlepšiť. Témy ktoré sme v podcaste spomínali sú: Jakubova tréningová filozofia - ako trénovať efektívne dlhodobo a nie a odpáliť hneď na začiatku Ako Jakub zvláda regeneráciu pri dvojfázových tréningoch a sedavom zamestnaní Jakubov prístup k jedlu, jedeniu. Možno vás prekvapí. 

Stránka: www.danweiss.eu Epizóda: www.danweiss.eu/jakub-adamec 

Zbierka veganskych receptov a ďalšie materiály na stiahnutie zdarma nájdete na https://www.danweiss.eu/links

---

Online koučing: https://sk.danweiss.eu/transformacia/

Podcast Zdravie, energia, výkon je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie, Kultúra, Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.