Katarína 51r. Schudla 16kg. Dočasne.
21:26

Katarína 51r. Schudla 16kg. Dočasne.

20.05.2021

Katarína, s ktorou som začal pracovať v januári 2021 prišla za mnou po tom ako si nevedela sama rady. V mnulosti sa jej podarilo schudnúť pekných 16kg za 8 mesiacov. Cvičenie ju bavilo a zdravá strava bola pre ňu jednoduchá. 

No časom sa jej cvičenie aj zdravá strava znechutili a váha sa jej v priebehu 2 rokov vrátila.

Našťastie, spoločne sme našli riešenie...

---

Strategická konzultácia: https://sk.danweiss.eu/strategicka-konzultacia/

Prihláška k online koučingu: https://sk.danweiss.eu/transformacia

Facebook skupina: https://www.facebook.com/groups/803033073180211/

Otázky posielajte na otazky@danweiss.eu.

Zbierka vegánskych receptov a ďalšie materiály na stiahnutie zdarma nájdete na https://www.danweiss.eu/links

Podcast Zdravie, energia, výkon je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie, Kultúra, Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.