Zdravíčko 18 – Ako jesť jedlo, ktoré vás bude liečiť
41:04
Podcast: Zdravíčko

Zdravíčko 18 – Ako jesť jedlo, ktoré vás bude liečiť

16.07.2020
Naša výživa sa odráža aj na našom zdraví. Vie ho výrazne zlepšiť aj zhoršiť. S pribúdajúcimi poznatkami o výžive sa však odporúčania lekárov často menia. Viete, čo si naložiť na tanier a čo vynechať?O zdravej výžive sa budeme rozprávať s prednostkou Ústavu hygieny Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, Prof. MUDr. Janou Jurkovičovou, CSc.

Podcast Zdravíčko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.