Zdravíčko 28 – Ako si viac pamätať a menej zabúdať
34:46
Podcast: Zdravíčko

Zdravíčko 28 – Ako si viac pamätať a menej zabúdať

25.05.2021
Ako ste na tom s pamäťou? Zabúdate, kam ste čo položili alebo na dohodnuté stretnutia? Takéto typy zabúdania sú v živote bežné. Omnoho horšie je, keď zabudnete, kde bývate. Zabúdanie môže byť výsledkom vyťaženosti alebo bežného starnutia mozgu, môže však byť aj následkom závažného ochorenia, ktoré treba riešiť.V tejto epizóde Zdravíčka, podcastu Kúpeľov Trenčianske Teplice, sa budeme venovať zdravému mozgu a tomu, ako si viac pamätať a menej zabúdať. Aj o tom sa budeme rozprávať s PaedDr. Máriou Čunderlíkovou, trénerkou pamäti, liečebnou pedagogičkou a odbornou riaditeľkou Centra Memory.

Podcast Zdravíčko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.