Zdravíčko 24 – Zdravé trávenie ako základ nášho zdravia
42:37
Podcast: Zdravíčko

Zdravíčko 24 – Zdravé trávenie ako základ nášho zdravia

29.01.2021
Jedným z najčastejších novoročných predsavzatí je lepšie sa stravovať. Aj keď hlavnou motiváciou nie je zdravie nášho tráviaceho systému, ale skôr túžba vrátiť telu štíhlu líniu, je na čase uznať, že zdravé trávenie je dôležitou súčasťou celkového zdravia.Nežijeme preto, aby sme jedli, ale jeme, aby sme žili. Napriek tomu, veľká časť populácie trpí obezitou, potravinovými intoleranciami, alergiami a inými tráviacimi ťažkosťami. V 24. Zdravíčku sa preto budeme rozprávať o otázkach súvisiacich so zdravým trávením s Ing. Lenkou Cermanovou, spoluzakladateľkou špecializovanej kliniky Symptomedica, zameranej na mikrobióm, nutrigenomiku aj prevenciu a podpornú liečbu civilizačných ochorení.

Podcast Zdravíčko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.