Zdravíčko 15 – Ako bojovať s osteoporózou a ako si udržať zdravé kosti
35:24
Podcast: Zdravíčko

Zdravíčko 15 – Ako bojovať s osteoporózou a ako si udržať zdravé kosti

02.04.2020
Osteoporóza je tichý zlodej kostí. Je to civilizačné ochorenie, pri ktorom ľudia strácajú kostnú hmotu. Už dnešné deti strácajú kostnú hmotu kvôli nesprávnej životospráve, zlej strave a fajčeniu. Po 35. roku života sa postupne prestáva tvoriť nová kostná hmota a začína sa odbúravanie kostí.Ako sa tomu brániť, ako si udržať zdravé kosti a ako bojovať s osteoporózou sa budeme rozprávať s MuDr. Máriou Adamovičovou, reumatológom z Kúpeľov Trenčianske Teplice.

Podcast Zdravíčko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.