Zdravíčko 30 – Zdravé oči a ako si ich v lete chrániť
34:17
Podcast: Zdravíčko

Zdravíčko 30 – Zdravé oči a ako si ich v lete chrániť

23.07.2021
Oči sú jeden z najzložitejších orgánov v ľudskom tele. Sú nielen oknami do duše, ale aj našou bránou do sveta. Akékoľvek očné ochorenie alebo chyby majú za následok zníženú kvalitu videnia a teda aj zníženú kvalitu života.O zdraví očí a ochrane zraku sa preto budeme v tejto epizóde Zdravíčka – podcastu Kúpeľov Trenčianske Teplice rozprávať s MUDr. Katarínou Kornfeld, očnou lekárkou Centra mikrochirurgie oka, ktorá ako prvá očná lekárka na Slovensku urobila v roku 2013 prvú operáciu sivého zákalu femtosekundovým laserom.Letné novinky z Kúpeľov Trenčianske Teplice zase prinesie Dagmar Blažová, manažérka pre kultúru.

Podcast Zdravíčko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.