Zdravíčko 10 – Urologické ochorenia vo vyššom veku
43:04
Podcast: Zdravíčko

Zdravíčko 10 – Urologické ochorenia vo vyššom veku

06.11.2019
Chýbajúca otvorenosť v intímnych oblastiach spôsobuje, že k odborníkom prichádzame často neskoro a s urologickými zdravotnými problémami sa trápime dlhšie, než je treba. Preto sú témou tejto časti Zdravíčka urologické ochorenia vo vyššom veku, s doktorom Pavlom Gutíkom. 

Podcast Zdravíčko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.