Zdravíčko 19 – Starostlivosť o nohy je správnym krokom ku zdraviu
41:25
Podcast: Zdravíčko

Zdravíčko 19 – Starostlivosť o nohy je správnym krokom ku zdraviu

12.08.2020
Nohy môžu byť príčinou bolestí chrbta, hlavy či iných zdravotných ťažkostí. Viac než 80 % poškodených nôh spôsobuje nesprávna obuv a zdravotné problémy spôsobené zlou starostlivosťou o nohy sa väčšinou začnú prejavovať až po štyridsiatke. V žiadnom veku však nie je neskoro pre zdravie svojich nôh niečo robiť.O nohách, ich zdraví a starostlivosti o ne sa budeme rozprávať s podológom, lekárom zaoberajúcim sa zdravím nôh, MUDr. Vladimírom Hostýnom.

Podcast Zdravíčko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.