Zdravíčko 27 – O liekoch, ich rozumnom užívaní a liekovej gramotnosti
41:48
Podcast: Zdravíčko

Zdravíčko 27 – O liekoch, ich rozumnom užívaní a liekovej gramotnosti

22.04.2021
Lieky síce zmenili svet, ale viac neznamená vždy lepšie. Aká veľká je vaša lekárnička a čo všetko v nej máte? Aj keď lekárne ponúkajú stovky liekov dostupných pre každého, ich rozumná spotreba sa dotýka každého z nás. Či lieky potrebujeme len v prípade akútnej potreby, alebo ako chronickí pacienti stále, ich rozumné užívanie by nám nemalo byť ľahostajné.Aby nám pomáhali a nie škodili a aby sme ich užívali s rozumom sa v 27. epizóde Zdravíčka, podcastu Kúpeľov Trenčianske Teplice budeme rozprávať o liekoch a liekovej gramotnosti s viceprezidentkou Slovenskej lekárnickej komory a prodekankou Farmaceutickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, PharmDr. Miroslavou Snopkovou, PhD.

Podcast Zdravíčko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.