Zdravíčko 8 – Ako si chrániť kožu a čo s materskými znamienkami
34:46
Podcast: Zdravíčko

Zdravíčko 8 – Ako si chrániť kožu a čo s materskými znamienkami

11.09.2019
Vďaka slnku sme počas leta načerpali veľa energie a aj vitamínu D, ktorý vzniká pôsobením slnečného žiarenia priamo na kožu. Vitamín D vplýva na zdravie kostí, imunitu a má protirakovinové účinky. Slnečné lúče v podobe opaľovania môžu byť pre kožu aj hrozbou. Ako si chrániť kožu a čo s materskými znamienkami sa dozviete v najnovšej epizóde Zdravíčka.

Podcast Zdravíčko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.